Nazywam się Robert Huć i od ponad 15 lat pomnażam kapitał na giełdzie, głównie poza Polską.
Oprócz tego prowadzę w Niemczech kilka biznesów z różnych branż. Swego czasu działałem też w sektorze nieruchomości.

Moje życie zawodowe wcale nie zaczęło się od finansów i obracania akcjami. Tam trafiłem dopiero później, po wielu latach samodzielnej nauki, gdy dostęp do wiedzy był nieporównywalnie trudniejszy niż obecnie.
Jestem koronnym przykładem na to, że inwestowanie we własny rozwój to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy szukają sposobu na zwiększenie majątku. Tak było kiedyś. Tak jest dziś i chyba będzie zawsze.

Zanim doszedłem do poziomu, na którym mógłbym się utrzymywać tylko z handlu papierami wartościowymi, popełniłem mnóstwo błędów. Lokowałem kapitał w coś, czego nie rozumiałem.
Do tego kilkukrotnie zawiodła mnie również intuicja, ponieważ myślałem, że prawidła znane każdemu przedsiębiorcy sprawdzą się też na parkiecie. Uświadomienie sobie tego kosztowało mnie poważne pieniądze…

Jeśli również myślisz o efektywnym pomnażaniu oszczędności bez ponoszenia strat, ale nie masz czasu ani sił na przebycie drogi, którą ja pokonałem, mogę ułatwić Ci życie.
Od razu uprzedzam, że nie chcę być Twoim coachem. Raczej wejdę w rolę konsultanta, przewodnika po meandrach inwestowania na GPW i w innych krajach:

  • przekażę niezbędną wiedzę,
  • pokażę przydatne narzędzia,
  • zrecenzuję spółkę,
  • ocenię obraną przez Ciebie strategię,
  • skonsultuję plany inwestycyjne.

Zależy mi także na podzieleniu się z Tobą moimi doświadczeniami – byś wiedział, czego w grze na parkiecie unikać. Pragnę też zachęcić Cię do przyjęcia określonego sposobu myślenia o giełdzie, które – w moim przekonaniu – się sprawdza.
Nie jestem zwolennikiem krótkich pozycji. Preferuję inwestowanie długoterminowe we wzrost wartości. Forex to dla mnie bardziej metoda zabezpieczania innych inwestycji niż sposób na zarabianie, ale w razie zainteresowania służę wskazówkami i mogę przeprowadzić dla Ciebie odpowiedni kurs.

Zakładam, że zaczniesz zbierać owoce naszej współpracy za mniej więcej pięć lat, a jak dopisze Ci szczęście – za dwa. Dlatego dobrze się zastanów, czy masz środki, których w tej perspektywie nie będziesz potrzebować.

Jesteś zdecydowany?

1. Chcesz oszczędzić sobie samodzielnego szukania informacji?
2. Nie masz zamiaru poświęcać setek godzin szkoleń, z których tylko ułamek się przydaje?
3. Oczekujesz konkretnej wiedzy?
4. Wolisz uczyć się na cudzych błędach?

W takim razie moja propozycja jest dla Ciebie. Skontaktuj się ze mną już dziś!